O nas

nowe_logo_Elpronar_male

Firma ELPRONAR Gołdyn S.J. istnieje na polskim rynku od 1996 roku. Główna siedziba firmy znajduje się w Krakowie, lecz zakres naszych usług obejmuje cały teren Polski. W początkowej fazie działalności zajmowaliśmy się sprzedażą i serwisem sprzętu lekkiego m.in.: elektronarzędziami, urządzeniami pneumatycznymi, maszynami do cięcia asfaltu i betonu, urządzeniami elektronicznymi, materiałami ściernymi. Prężny rozwój rynku budowlanego w Polsce na przełomie lat 90/00, przyniósł zarówno sukces jak i potrzebę rozwoju, skutkiem czego było poszerzenie asortymentu naszej firmy. Nowe produkty wprowadzone wówczas do oferty dotyczyły sektora maszyn określanych ciężkim sprzętem bydowlano-drogowym.  Wyspecjalizowaliśmy się w imporcie: koparko-ładowarek, koparek gąsienicowych, koparek kołowych, minikoparek, mini ładowarek, walców, spycharek, równiarek, ładowarek teleskopowych, ładowarek kołowych, kruszarek, itp.

Doświadczenie i wiedza zgromadzone przez lata działalności zostały docenione przez polskich partnerów, jak i zagranicznych producentów. Zaowocowało to  kontraktami na przedstawicielstwo na rynku polskim takich marek jak: Atlas Copco, Dr. Schulze, Festool, Masalta, Milwaukee, Novotny, NTC, Oil&Steel, Protool, Sany, Takeuchi, Tremix.

Przez blisko 16 lat działalności firma ELPRONAR posiada opinię fachowego, doświadczonego oraz solidnego dostawcy. Nie mniejszym uznaniem cieszy się również ważna część naszej działalności związana z serwisem maszyn i urządzeń budowlanych takich marek jak: JCB, Caterpillar, Terex, Atlas, Komatsu, Case, Doosan, itp. Świadczymy usługi serwisowe stacjonarne oraz mobilne każdego rodzaju sprzętu budowlanego i elektronarzędzi.

W celu zapewnienia kompleksowej obsługi naszych klientów współpracujemy z dwoma funduszami leasingowymi: MILLENNIUM Leasing oraz Europejskim Funduszem Leasingowym.

Kładziemy duży nacisk na stały rozwój i doskonalenie kwalifikacji naszych pracowników. W naszej firmie mogą Państwo liczyć na profesjonalne doradztwo i obsługę klienta. Sprawdzone i pewne  kontakty zagraniczne oraz bezpośrednia znajomość naszych dostawców gwarantuje satysfakcjonującą współprace z  firmą ELPRONAR. Rozwój polskiego sektora budowlanego i inwestycyjnego oraz powiększająca się grupa zadowolonych z naszych usług klientów, pozwala nam ze spokojem patrzeć w przyszłość.

Zarząd i Pracownicy


Wszystkie nazwy, fotografie i znaki firmowe lub towarowe, niebędące własnością Elpronar, występujące w Serwisie oraz w dokumentacji, należą do ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.